- Färg: Svart
- Effekt (w): 1200
Champions Smoothie Maker to go gör det enkelt att skapa goda smoothies och proteindrycker direkt i bägaren. Fyll flaskan med dina favoritfrukter, bär eller grönsaker, skruva på knivbladen och mixa på bara några sekunder får du en färdig och nyttig smoothie att ta med dig.
Den rymliga bägaren på 500 ml är perfekt för både mellanmål och måltidsdrycker. Rostfria knivblad ger snabb och effektiv mixning, och både behållare och lock kan diskas i diskmaskin för enkel rengöring. Materialet är dessutom helt fritt från BPA.
Smart och portabel design med ett lock utrustat med drickpip och hållkrok som gör den enkel att ta med överallt. Den kompakta basenheten tar minimalt med plats i köket och med en vikt på endast 0,76 kg är den lika smidig som den är praktisk.
| Produktblad | |
| Artikelnummer | 76205 |
|---|---|
| Varumärke: | Champion |
| Modellbeteckning: | CHSM110 |
| Höjd (cm): | 17.5 |
| Bredd (cm): | 22.8 |
| Djup (cm): | 10 |
| EAN | 7391091850715 |
| Allmän information | |
| Färg: | Vit |
| Produktgrupp: | Mixer |
| Funktioner och egenskaper | |
| Display (Ja/Nej): | Nej |
| Halkskydd (Ja/Nej): | Nej |
| Justerbar hastighet (Ja/Nej): | Nej |
| Pulsfunktion (Ja/Nej): | Nej |
| Wi-Fi anslutning (Ja/Nej): | Nej |
| Teknisk data | |
| Effekt (w): | 180 |
| Behållarvolym (l): | 0.5 |
| Kapacitet (l): | 0.5 |