Golvdammsugare
Miele - Blizzard CX1 Cat & Dog
Denna produkt är tyvärr inte till salu hos oss för tillfället. Vi vill att du ska hitta det du letar efter så nedan ser du förslag från oss och även sponsrade förslag från Prisjakt.
Förslag från Prisjakt.nu
Shop | Produkt | Pris | Besök |
---|---|---|---|
![]() |
Miele M1 Guard Nordic Blue Dammsugare | 2490:- | |
![]() |
Miele M1 Guard Nordic Blue Dammsugare | 2490:- | |
![]() |
Miele Dammsugare med påse Guard M1 | 2949:- | |
![]() |
Miele Guard M1 Nordic blue | 2949:- |
- Färg: Blå
- Ljudnivå (dBA): 77
- Filtertyp: AirClean-filter
Dammsugare utan dammpåse med omfattande tillbehörsprogram för så gott som alla rengöringsproblem.
- Tar effektivt bort hårstrån och ludd tack vare turboborsten
- Särskilt effektiv och grundlig tack vare AirTeQ-golvmunstycke
- Maximal lufthygien med HEPA Lifetime-filter
- Kraftfulla rengöringsresultat genom Vortex-teknik 890 W
Bästa rengöringsresultat med extremt hög lufteffekt Vortex tekniken har en flödeshastighet på över 100 km/h. I kombination med det speciellt täta golvmunstycket och den strömlinjeformade luftkanalen ger dammsugaren utan dammsugarpåsar en förstklassig rengöringseffekt. Stora smutspartiklar och findamm separeras på ett unikt sätt. Stora smutspartiklar hamnar i en transparent dammbehållare och findammet i en separat behållare med findammsfilter.
Hygienisk tömning Tack vare den specialutvecklade motorns höga lufteffekt ger den extremt höga flödeshastigheten en enastående stoftavskiljning av grov smuts och fint damm i separata behållare. Behållaren töms nedåt, med ett minimum av uppvirvlat damm.
Automatisk självrengöringsfunktion via sensorer Innovativa sensorer mäter luftgenomströmningen i GORE® CleanStream®-filtret för fint damm och aktiverar vid behov ComfortClean självrengöringsfunktion. I så fall stänger dammsugaren av sig under ungefär 20 sekunder. ComfortClean-funktionen kan också aktiveras manuellt. På så sätt garanterar ComfortClean en hög rengöringseffekt som alltid är lika bra.
Alltid tillgänglig Mieles dammsugare har som standard tre högkvalitativa tillbehör: möbelmunstycke, fogmunstycke och sugpensel. De är dammfritt integrerade eller vilket är exklusivt för Miele förvaras på VarioClip-fästet och finns alltid inom räckhåll.
Produktblad: |
|
Varumärke: | Miele |
Modellbeteckning: | Blizzard CX1 Cat & Dog |
Bredd (cm): | 31 |
Längd (cm): | 51.5 |
Allmän information |
|
Färg: | Röd |
Produktgrupp: | Påslös dammsugare |
Funktioner och egenskaper |
|
2 i 1 funktion (Ja/Nej): | Nej |
Fogmunstycke (Ja/Nej): | Ja |
Husdjursborste (Ja/Nej): | Ja |
Medföljande dammsugarpåse (Ja/Nej): | Nej |
Påslös (Ja/Nej): | Ja |
Teleskoprör (Ja/Nej): | Ja |
Teknisk data |
|
Ljudnivå (dBA): | 76 |
Max. effekt (W): | 890 |
Vikt (kg): | 8.7 |
Recensioner





